Beharangozó 2021. február 10., szerda

MK: Mezőkövesd - DVTK a következő körben

A MOL Magyar Kupa 8. fordulójának sorsolásakor egyúttal kisorsolták a 9. és a 10. forduló lehetséges párosítását is, így a DVTK és a Mezőkövesd továbbjutását követően egyből kiderült, a két borsodi csapat találkozik a következő körben. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét csapat azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, akkor a 11-es rúgások döntenek.

Mivel a két csapat az OTP Bank Liga 23. fordulójában is találkozik február 26-án, péntek este, ezért hiába február 24. a kupaforduló hivatalos játéknapja, a kupameccset minden bizonnyal kedden rendezik Mezőkövesden.

FRISSÍTVE

Az MLSZ Versenybizottság döntése szerint kedden 17:30-tól játszik a DVTK, a találkozót közvetíti a televízió.

MOL Magyar Kupa 9. forduló (nyolcaddöntő)