Történet

12:53
A közönség ezúttal is kihívta magához, és megtapsolta csapatot
90' +2
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Mezőkövesd 1-1 (0-0) Gólszerző: Nagy Dominik (0-1) a 73., Radics Márton (1-1) a 90. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Mezőkövesd 1-1 (0-0) Gólszerző: Nagy Dominik (0-1) a 73., Radics Márton (1-1) a 90. percben.
90'
A védők nem támadták meg Radics Mártont, aki 25 méterről, jobbról hatalmas bombagólt lőtt, 1-1 A védők nem támadták meg Radics Mártont, aki 25 méterről, jobbról hatalmas bombagólt lőtt, 1-1
86'
Diósgyőri szabadrúgás a 16-os jobb oldali sarkától, Illés a védők és a kapus közé tekerte, Tordairól kijött, de Leshchinskyi már lesen volt
84'
Sárga lapot kapott Ilia Beriashvili Diósgyőri szöglet balról, Bényei beadását a hosszún Vincze szedte össze, de lerúgták Sárga lapot kapott Ilia Beriashvili Diósgyőri szöglet balról, Bényei beadását a hosszún Vincze szedte össze, de lerúgták
80'
Vendég szöglet jobbról, a lepasszolt labda után Bertus állt bele a lövésbe
79'
Diósgyőri szöglet jobbról, nem alakult ki veszélyes helyzet
78'
Három diósgyőri helyzet egy támadásban, előbb Leshchinskyi a kapu torkában ért bele egy labdába, ami kijött, Bényei nagy erővel lőtt közelről, a blokkról kipattant, végül Illés távoli lövése egy védőről perdült szögletre
73'
Csere: Koman Vladimir helyett Ferencsik Bálint Csere: Koman Vladimir helyett Ferencsik Bálint