Összefoglaló 2018. május 28., hétfő

U16: DVTK - Sopron 5-0 (1-0)

Az U16 II. osztályú bajnokság 29. fordulójában hazai környezetben fogadta a DVTK együttese az SC Sopron csapatát. Bém Gábor gárdája magabiztos, 5-0-ás győzelmet aratott. A piros-fehéreknél Sipos József négy gólt szerzett a találkozón.

U16 II. osztály 29. forduló

Diósgyőri VTK - SC Sopron 5-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Gordos Árpád Mihály (Kurinka Béla, Gecse Zoltán)
DVTK: Bajnai - Daru, Varga G., Mrva, Nagy Á., Domán, Oláh, Stefán, Proczner, Bernáth, Kacsó B. Vezetőedző: Bém Gábor.
Sopron: Görög - Vörös, Sulyok, Megyeri, Kiss M., Halász, Harangozó, Németh D., Horváth G., Gerencsér, Kiss P. Vezetőedző: Németh Norbert.

Csere: Domán helyett Sipos a 46., Kacsó B. helyett Kolompár a 46., Proczner helyett Dlehány a 46., Mrva helyett Kispál a 46.,  Horváth G. helyett Tóth B. az 52., Halász helyett Majoros a 62., Bajnai helyett Bazsányi a 70., Németh helyett Horváth B. a 86., Gerencsér helyett Stefaniga a 86. percben.
Sárga lap: Kispál az 58., Gerencsér a 80. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kacsó B. (1-0) a 44., Sipos (2-0) az 52., Sipos (3-0) a 62., Sipos (4-0) a 82., Sipos (5-0) a 84. percben.