Összefoglaló 2018. május 22., kedd

U15: DVTK - Illés Akadémia 2-2 (0-2)

Hazai pályán lépett pályára a DVTK U15-ös együttese a bajnokság 28. fordulójában. A piros-fehérek a szünetben kettő gólos hátrányban voltak szombathelyi riválisukkal szemben, azonban Filkóházi Dávid duplájával sikerült egyenlíteni a második játékrészben a diósgyőri csapatnak.

U15 I. osztály 28. forduló

Diósgyőri VTK - Illés Akadémia-Haladás 2-2 (0-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sveda Marcell (Szoboszlay Péter, Suhaj Ádám)
DVTK: Bajnai - Horváth M., Kundrák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Csatári, Králik M., Illés, Berki, Filkóházi. Vezetőedző: Jordán András.
Illés Akadémia: Senkó - Bényei, Reseterits, Fekete, Baranyai, Horváth R., Kovács Z., Bunevácz, Rosner, Dezamits. Utánpótlás edző: Sipos Norbert.

Csere: Bényei helyett Markó a 20., Horváth R. helyett Palkó a 45., Králik M. helyett Huszák a 45., Berki helyett Kis Orosz a 47., Illés helyett Erős az 55., Sipos helyett Doncsecz az 58., Baranyai helyett Heiter az 58. percben.
Sárga lap: -
Piros lap: -
Gólszerző: Dezamits (0-1) a 27., Sipos (0-2) a 34., Filkóházi (1-2) a 67., Filkóházi (2-2) a 80. percben.

12. Videoton FC U15 Videoton FC U15 27 7 7 13 32 50 -18 28
13. Kaposvári Rákóczi BFLA U15 Kaposvári Rákóczi BFLA U15 28 7 5 16 29 53 -24 26
14. ETO FC GYŐR U15 ETO FC GYŐR U15 26 3 7 16 31 67 -36 16
15. Grosics Akadémia FK U15 Grosics Akadémia FK U15 28 3 4 21 28 103 -75 13
16. Siófoki Bányász SE U15 Siófoki Bányász SE U15 28 1 4 23 22 122 -100 7