Összefoglaló 2018. május 22., kedd

U17: Nyíregyháza - DVTK 2-3 (1-1)

Az U17 II. osztályú bajnokság 28. fordulójában Nyíregyházán lépett pályára a DVTK korosztályos együttese. A piros-fehérek ötgólos mérkőzésen, a hajrában megfordítva az eredményt győztek a nyíregyházi rivális otthonában.

U17 II. osztály 28. forduló

Nyíregyáháza Spartacus - Diósgyőri VTK 2-3 (1-1)

Nyíregyháza, Örökösföld Sporttelep. Játékvezető: Dobó Sándor (Takács Sándor, Túró Kálmán)
Spartacus: Talián - Ferencz, Németh Cs., Szokolai, Starosta, Tóth Á., Koncz, Matyi, Bálint, Seres, Trencsényi. Vezetőedző: Papp Ákos.
DVTK: Bánhegyi D. - Orosz D., Gátfalvi, Pető, Gönczi, Vereczkei, Lehóczki, Szűcs, Budaházi, Csávás, Molnár. Vezetőedző: Zsivoczki Gyula.

Csere: Pető helyett Juhos a 60., Pető helyett Juhos a 75., Orosz D. helyett Bódi a 77., Bánhegyi D. helyett Prokopenkó a 77., Trencsényi helyett Barta a 86., Matyi helyett Boda a 91. percben.
Sárga lap: Gönczi a 19., Ferencz a 26.,  Pető a 30., Budaházi a 41., Vereczkei a 47., Gátfalvi a 86. percben.
Piros lap: Koncz az 58. percben.
Gólszerző: Lehóczki (0-1) a 8., Ferencz (1-1) a 43., Bálint (2-1) a 68., Juhos (2-2) a 85., Molnár (2-3) a 92. percben.

10. ZTE U17 ZTE U17 28 9 3 16 48 54 -6 30
11. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U17 28 9 2 17 46 63 -17 29
12. Szolnoki MÁV U17 Szolnoki MÁV U17 28 8 4 16 33 55 -22 28
13. PMFC U17 PMFC U17 28 7 7 14 32 42 -10 28
14. Spartacus 1928 U17 Spartacus 1928 U17 28 7 4 17 38 61 -23 25
15. Veszprémi FC USE U17 Veszprémi FC USE U17 27 7 1 19 41 92 -51 22
16. SC Sopron U17 SC Sopron U17 28 2 4 22 23 89 -66 10