Összefoglaló 2018. május 17., csütörtök

U19: DVTK - ÚFC 1-3 (1-1)

A hosszú hétvégére való tekintettel csütörtök délután lejátszotta soron következő bajnoki mérkőzését a DVTK U19. A piros-fehérek az Újpest FC gárdáját látták vendégül a DVTK Edzőközpontban.

U19 II. osztály 28. forduló

Diósgyőri VTK - Újpest FC 1-3 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Bakos Tamás (Baranyi Gábor Károly, Lovasi János)
DVTK: Konyecsik - Tőzsér, Géringer T., Valkay, Nagy Z., Sramkó, Zsiga, Géringer L., Vitelki, Gazdag, Kacsó A. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.
ÚFC: Papp - Horváth H., Molnár, Nemes, Barabás, Csongvai, Kerezsi, Katona, Ferkel, Bocsi, Gelencsér. Vezetőedző: Füle Antal.

Csere: Horváth H. helyett Lakatos a 27., Nagy Z. helyett Balogh A. a 46., Zsiga helyett Jambrich a 46., Gelencsér helyett Illovai a 63., Katona helyett Fórizs a 63., Gazdag helyett Szegedi a 68., Kacsó A. helyett Bartalis a 72., Petry helyett Barabás a 76., Nemes helyett Nagy L. a 76. percben.
Sárga lap: Nagy Z. a 41. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kacsó A. (1-0) a 7., Csongvai (1-1) a 26., Gelencsér (1-2) az 52., Bocsi (1-3) a 69. percben.