Összefoglaló 2018. május 7., hétfő

U19: DVTK - UTE 7-1 (6-1)

Nagyszerű győzelmet aratott hazai pályán a DVTK U19-es csapata a bajnokság 26. fordulójában. Fogarasi Zoltán együttese már az első félidőben eldöntötte az UTE elleni találkozó sorsát, hiszen 6-1-es diósgyőri vezetéssel vonultak szünetre a csapatok. A második játékrészben még egyszer a kapuba találtak a diósgyőriek, így alakult ki a 7-1-es végeredmény.

U19 II. osztály 26. forduló

Diósgyőri VTK - Újpesti TE 7-1 (6-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Varga László (Juhász Ádám, Király Zoltán)
DVTK: Pápai - Tőzsér, Jambrich, Géringer T., Nagy Z., Sramkó, Vitelki, Gazdag, Zsiga, Kacsó A., Varga J. Vezetőedző: Fogarasi Zoltán.
UTE: Koplányi - Manojlović, Adorján, Kristán, Gál, Bartusz, Mándoki, Nemes, Tajti, Csikós, Dinnyés. Vezetőedző: Erős Károly.

Csere: Zsiga helyett Géringer L. a 34., Tajti helyett Barbara a 46., Nemes helyett Orosházi a 46., Adorján helyett Migend az 54., Kacsó A. helyett Szegedi a 61., Bartusz helyett Rakusz a 65., Vitelki helyett Bartalis a 75. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Zsiga (1-0) a 6., Sramkó (2-0) a 15., Kacsó A. (3-0) a 19., Zsiga (4-0) a 23., Vitelki (5-0) a 30., Kacsó A. (6-0) a 32., Kristán (6-1) a 44., Vitelki (7-1) a 67. percben.