Az ovis korosztálytól kezdve, három gyermek korcsoporton át egészen az U17-esekig versenyeztek a Bodnár György Szabadfogású Birkózó Emlékversenyen a hétvégén a diósgyőriek. A népes piros-fehér csapat összesen 50 érmet: 18 aranyat, 16 ezüstöt és 16 bronzot szerzett, míg az egyesületi rangsorban a dobogó tetejére állhattak fel.
Bodnár György Szabadfogású Birkózó Emlékverseny -Tiszacsege
Ovis korosztály
20 kg 1. helyezett Polányi Marcell
3. helyezett Farkas Balázs
22 kg 3. helyezett Molnár Milán
24 kg 3. helyezett Hornyák Vince
Gyermek korosztály A csoport:
29 kg 1. helyezett Gombos Roland
2. helyezett Csorba László
31 kg 1. helyezett Bodnár Béla
3. helyezett Bálint Márió
34 kg 1. helyezett Váradi Nikolász
2. helyezett Farkas Szabolcs
38 kg 3. helyezett Krusper Éva
44 kg 2. helyezett Gergely-Husztek Zoltán
3. helyezett Temesvári Luca
3. helyezett Jakab Bence
50 kg 1. helyezett Polányi Soma
2. helyezett Ruszkai Balázs
52 kg 1. helyezett Ujj Dominik
2. helyezett Soltán Gászton
Gyermek korosztály B csoport
20 kg 2. helyezett Káló Olivér
22 kg 2. helyezett Albert Áron
24 kg 1. helyezett Kiss Flórián
2. helyezett Horváth Sándor
3. helyezett Amernyik Csaba
26 kg 1. helyezett Bodnár Regő
2. helyezett Bohács Dániel
28 kg 1. helyezett Morvai Máté
2. helyezett Koszován Roland
Gyermek korosztály C csoport
25 kg 2. helyezett Csendom Bence
28 kg 1. helyezett Murvai Botond
2. helyezett Fábián Fanni
32 kg 1. helyezett Korotki Kevin
35 kg 1. helyezett Oslánszki Bálint
2. helyezett Budai Ferenc
U10 Leány
58 kg 1. helyezett Repovszki Luca
U10 Fiú
29 kg 3. helyezett Takács Barnabás
32 kg 2. helyezett Hornyák Hunor
3. helyezett Tirpák Dávid
3. helyezett Galuska Dávid
35 kg 2. helyezett Morvai Zsombor
3. helyezett Vilmos Benjamin
38 kg 3. helyezett Rajda Gergő
42 kg 2. helyezett Oláh Zsombor
50 kg 1. helyezett Balázsfalvi Sofia
3. helyezett Herepei Milán
58 kg 1. helyezett Szőke Ádám
63 kg 1. helyezett Nagy Miksa
3. helyezett Kovács Málna
69 kg 1. helyezett Kovács Gellért
U15 Fiú
63 kg 1. helyezett Czakó Regő
U17 Fiú
110 kg 3. helyezett Bók Bence
Csapatverseny
1. helyezett DVTK-Miskolci Sportiskola
2. helyezett Kazincbarcika
3. helyezett Tiszacsege
Felkészítő Edzők: Repka Attila, Bacsó Alex, Szabó Máté, Juhász Sándor
A képen: A DVTK-Miskolci Sportiskola csapata Tiszacsegén